00
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye

Lezzet Festivali Hakkında

4 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde “Büyük Akdeniz Şöleni!” temasıyla düzenlenecek 3. Adana Lezzet Festivali, Adana’nın “en” yerel ve “en” geleneksel mutfak kültürünü dünyaya tanıtacak. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesinde, Adana Valiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek festival, uluslararası yıldız isimlerin katılımıyla üç gün boyunca Adana’da bir gastronomi şöleni sunmaya hazırlanıyor.

Etkinlik Takvimi Adanayı Tanımak İçin Tıklayın

Etkinlik Takvimi

Festival komitesi, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

4 Ekim, Cuma

15:30 - 16:00
AÇILIŞ KORTEJİ

Festival Alanı

11:00 - 17:00
Gastronomi 3 Duyu Sergisi : Tablodan Tabağa
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Dilistan Shipman ve öğrencileri

Sergi Çadırı

16:00 - 16:30
AÇILIŞ TÖRENİ
Festival Mangalının Yakılması

Gastronomi Sahnesi

16:30 - 17:00
AÇILIŞ KONUŞMALARI

Gastronomi Sahnesi

17:00 - 18:00
AÇILIŞ SHOWU
Cüneyt Asan & Dario Cecchini

Gastronomi Sahnesi

19:30 - 21:00
GENCER SAVAŞ BANDOSU

Gastronomi Sahnesi

5 Ekim, Cumartesi

11:00 - 11:50
Adanalı Şefler Yarışıyor Geleneksel Adana Mutfağında Modern Sunumlar
Yarışma

Gastronomi Sahnesi

11:00 - 17:00
Gastronomi 3 Duyu Sergisi : Tablodan Tabağa
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Dilistan Shipman ve öğrencileri

Sergi Çadırı

11:50 - 12:40
Adana'nın Kadın Şefleri Sahnede
Nur Aktı & Pınar Gönen & Gugi Gücüm

Gastronomi Sahnesi

12:00 - 19:00
Çocuk Etkinlikleri

Çocuk Etkinlik Alanı

12:00 - 19:00
Yerel Gösteriler

Yerel Etkinlik Sahnesi

12:30 - 12:50
Gastronomi 3 Duyu Sergisi : Tablodan Tabağa
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Dilistan Shipman ve öğrencileri

Söyleşi Çadırı

12:30 - 13:20
Geleneksel Adana Yemekleri
Hilal Öz

Atölye Çadırı

12:40 - 13:30
Sahrap Soysal
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

13:00 - 13:30
Bir Denizin Etrafında
Anissa Helou, Şef-Yazar (Lübnan) Filiz Hösükoğu, Eski UNDP Proje Koordinatörü - Proje Danışmanı

Söyleşi Çadırı

13:30 - 14:20
Malta - Edwin Fenech & Guido Debono
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

13:30 - 14:20
Lübnan Mutfağı

Atölye Çadırı

13:40 - 14:00
Türk Mutfağının Global Konumlanması
Vedat Başaran , Şef

Söyleşi Çadırı

14:00 -
Dünya'nın En Uzun Et Şişi - Guinness Rekor Denemesi
Ciğerci Ulaş - 222 Metre Şiş

Festival Alanı

14:20 - 15:10
Eyüp Kemal Sevinç
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

14:20 - 15:00
Türkiye ve Adana'nın Gastronomi Turizmi Geleceği & Yatırımları
Moderatör: Osman Serim, MDD Başkan Yrd.,TKKAD Başkan Yrd. Konuşmacılar: Onur Gözet, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı V. Kaya Demirer, TÜRYİD Başkanı Uğur Talayhan, Accor Hotels Lüks Marka Başkanı Kaya Demirer, TÜRYİD Başkanı

Söyleşi Çadırı

15:00 - 15:40
Peynir Tadımı
Neşe Aksoy Biber ve Berrin Bal Onur

Atölye Çadırı

15:10 - 16:00
Yunus Emre Akkor
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

15:10 - 16:00
UNESCO GASTRONOMİ ŞEHRİ OLMAK
Moderatör: Ahmet Örs, Gazeteci-MDD Eski Başkanı Konuşmacılar: Fatma Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehi Belediye Başkanı Kaya Demirer, TÜRYİD Başkanı

Söyleşi Çadırı

15:50 - 16:10
Adana'lı Aşçılarla Geleneksel Adana Yemekleri

Atölye Çadırı

16:00 - 16:50
KKTC - Ali Özçil & Münür Taçoy
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

16:20 - 16:40
Adanan'nın Gizli Mutfak Hazineleri
Nilhan Aras, Mutfak Araştırmacısı

Söyleşi Çadırı

16:50 - 17:40
Konuk Ülke Güney Kore-Yunhee Kim & Chiyon Deborah Kim
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

16:50 - 17:20
Turizmde Markalaşmak ve Marka Şehir Olmak
Cem Kınay, Futurist Turizmci Elif Dağdeviren, Film Yapımcısı

Söyleşi Çadırı

17:40 - 18:30
Uğur Volkan Uysal
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

19:00 -
Seyhan Nehri Üzerinde Flyboard - Su- Lazer Işık - Havai Fişek Gösterisi

Festival Alanı

21:00 -
Ece Seçkin

Konser Sahnesi

6 Ekim, Pazar

11:00 - 11:50
Gastronomi Öğrencileri Yarışıyor Yenilikçi Adana Sokak Lezzetleri
Yarışma

Gastronomi Sahnesi

11:00 - 17:00
Gastronomi 3 Duyu Sergisi : Tablodan Tabağa
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Dilistan Shipman ve öğrencileri

Sergi Çadırı

11:50 - 12:40
Danilo Zanna
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

12:00 - 19:00
Çocuk Etkinlikleri

Çocuk Etkinlik Alanı

12:00 - 19:00
Yerel Gösteriler

Yerel Etkinlik Sahnesi

12:30 - 12:50
Akdeniz Mutfağında Yerel Lokantaların Önemi
Anissa Helou, Şef-Yazar (Lübnan)

Söyleşi Çadırı

12:30 - 13:20
Meyve Dekoru
Haşim Demirtaş

Atölye Çadırı

12:40 - 13:30
Ebru Baybara Demir
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

13:00 - 13:30
Lezzetli ve Sağlıklı Sofralar Mümkün mü ?
Dr. Ender Saraç

Söyleşi Çadırı

13:30 - 14:20
Bal Tadımı
Ekrem İnal & Can Sezen Bloggerlarla Birlikte

Atölye Çadırı

13:30 - 14:20
Lübnan - Ali Noaman Traboulsi & Georges Dagher
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

13:40 - 14:30
Gastronomi Festivalleri : Nicalik mi ? Nitelik mi ?
Moderatör: Zeynep Kakınç, Mutfak Dostları Derneği Başkanı Konuşmacılar: Adnan Şahin, Anadolu Halk Mutfağı Derneği Başkanı Ebru Koralı, TÜRYİD Yönetim Kurulu Üyesi

Söyleşi Çadırı

14:30 - 15:00
Endonezya Geleneksel Dans Gösterisi

Gastronomi Sahnesi

14:30 - 15:20
Malta Mutfağı

Atölye Çadırı

14:40 - 15:30
Gastronomi Turizminde Bölgesel Pazarlama : 3A Örneği
Moderatör: Dr. Lutfi Altınsu, Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Konuşmacılar: Tayyar Zaimoğlu, ÇUKTOB Başkanı, TÜRYİD ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Antakya Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Oya Alpay, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı

Söyleşi Çadırı

15:00 - 15:50
Konuk Ülke Endonezya
Gastroshow

Gastronomi Sahnesi

15:00 - 15:15
Flyboard Gösterisi

Festival Alanı

15:40 - 16:00
Osmanlı İmparatorluğunda Geriye Kalanlar:Yemek kültürü Selanik, İstanbul, Gaziantep, Halep, Kudüs, Kahire ve Tunus arasında nasıl değişti ve gelişti?
Rafram Haddad - Şef ve Yemek Kültürü Yazarı (Tunus)

Söyleşi Çadırı

16:00 - 16:50
Yerel Şeflerle Geleneksel Sunumlar
Nesrin Aslan & Fikret Avşar & Adem Çatan

Gastronomi Sahnesi

16:00 - 16:50
KKTC Mutfağı

Atölye Çadırı

16:40 - 17:00
Doğal & Organik Farkı
Prof. Dr. Sertaç Özer

Söyleşi Çadırı

17:00 - 17:50
Adana'nın Kadın Şefleri
Nurşen Aksoy & Efsun Gürani & Filiz İlhan

Gastronomi Sahnesi

17:00 - 17:50
Fatma Çıkla
Geleneksel Adana Yemekleri

Atölye Çadırı

17:10 - 17:30
Çukurova Tarımının Geçmişi ,Bugünü ve Geleceği
Mutlu Doğru, Çukurova Çiftçiler Birliği Başkanı

Söyleşi Çadırı

18:00 - 18:20
Güney Kore Müzik ve Yelpaze Dansı

Gastronomi Sahnesi

18:30 - 19:20
Adana Usulü Ciğer ve Salata
Ulaş Kıstak

Gastronomi Sahnesi

Basın Odası

Early Bird

$49/1 Person

  • 1 Conference day
  • 1 Workshop Day
  • Free Cofee/Lunch
  • Custom Badge

Last Chance

$179/1 person

  • 2 Conference day
  • 2 Workshop Day
  • Free Cofee/Lunch
  • Premium Badge

Merak Edilenler

Neredeyiz ?

Adana'nın en büyük parkı ve aynı zamanda Seyhan Nehri'ne kıyısı olan yeşil alanın bol olduğu Merkez Park'tayız.

Nasıl Giderim ?

Adana'nın merkezinden yürüyüş mesafesinde, otogar ve havalimanından otobüsle veya taksi ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama İçin Tıklayın

Nerede Konaklarım ?

Festival alanına yakın bol yıldızlı oteller mevcuttur.Yerinizi ayırtmayı unutmayın. Oteller İçin Tıklayın